belka

Doświadczenie, precyzja, wiedza – są potrzebne w każdej branży, a już szczególnie w tak specjalistycznej i niszowej jak tej związanej z szambami betonowymi. Lata temu zauważyliśmy na rynku lukę – popyt na wysokiej klasy zbiorniki na ścieki komunalne, czyli właśnie szamba betonowe był ogromny, natomiast brakowało takich produktów. Dziś jest już inaczej – bo jest nasza oferta, a w niej szamba betonowe na których można polegać.

Profesjonalizm w każdym calu

W naszej propozycji znajdują się różnorodne pojemniki pod względem wymiarów i pojemności, wszystko po to, by każdy nasz Klient – bez względu na to czy indywidualny, czy firmowy znalazł dokładnie ten pojemnik, którego szukał. Oferowane przez nas wysokiej klasy zbiorniki nadają się na przechowywanie:

  • gnojowic
  • deszczówek
  • ścieków komunalnych

Co ważne – wszystkie wychodzące z naszej produkcji zbiorniki są atestowane. Ściślej mówiąc posiadają bardzo renomowany Atest Higieniczny o nr HK/W/0376/01/2016 oraz Aprobatę Techniczną AT-15-9225/2013. To jeszcze nie koniec potwierdzenia ich najwyższej klasy wykonania – poza tym na każdym etapie produkcji dbamy o to, by były wykonywane totalnie zgodnie z projektami techniczno-budowlanymi.

Nasza firma stawia na:

  • solidne wykonanie
  • sprawdzone materiały
  • fachowe doradztwo
  • najlepszy stosunek ceny do jakości

Najlepszym potwierdzeniem tych słów są fakty – aby wyprodukować każde nasze szambo wykorzystujemy sprawdzony materiał, jakim jest żelbeton klasy B-25 z dodatkiem chemii budowlanej. Całość zabezpieczamy dodatkowo masą asfaltowo-kauczkowaą izolbet oraz niezmiennie dbamy o porządne zbrojenia. Dzięki czemu każdorazowo każdy nasz produkt jest bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych.

Miło nam również Państwo poinformować o współpracy z firmą Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group – podobnie jak my najbardziej cenią sobie profesjonalizm usług i wysoką jakość produktów, a efektem naszych wspólnych działań są właśnie prezentowane Państwu w dobrych cenach szamba.

Zachęcamy już dzisiaj do skorzystania z naszej oferty!

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL