SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0376/01/2016 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

 

Szeroka oferta naszej firmy nie ogranicza się jedynie do wspaniałej jakości szamb betonowych, bowiem specjalizujemy się także w produkcji piwnic grobowych. W gwoli ścisłości – chodzi dokładnie o spód betonowy z płytą – nie zajmujemy się produkcją góry nagrobkowej. Jednak element, który my wykonujemy jest niejako podstawą całości i od niego w głównej mierze zależy wytrzymałość i trwałość całości, stąd – jeśli takie nagrobki betonowe są tym, czego Państwo szukają – jesteśmy do usług! W ramach tej części naszej oferty zapewniamy:

  • najlepsze na rynku, bardzo konkurencyjne ceny
  • szybkie, solidne wykonanie z najlepszej jakości materiałów
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • fachowe doradztwo, pomoc przy wyborze produktu końcowego
  • bezproblemowy kontakt z naszymi pracownikami

Jesteśmy profesjonalistami w temacie, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że stawiając na naszą ofertę piwnic betonowych na pewno będą Państwo usatysfakcjonowani realizacją usługi – na czas, bez stresu, w dobrej cenie. Na rynku wyróżnia nas nie tylko posiadane w tej kwestii długoletnie doświadczenie, ale także stosowanie odpowiednich narzędzi i nowoczesnych technik w celu stworzenia produktu odpowiadającego na wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Takie fachowe podejście pozwala nam na sprostanie każdemu zamówieniu. Nasze produkty posiadają oficjalne potwierdzenie swojej klasy wykonania (ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013) co jest najlepszym dowodem na to, że mają Państwo do czynienia z produktem największych lotów.

W razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasza wykwalifikowana kadra odpowie tak szybko, jak tylko to możliwe na wszelkie Państwa pytania. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by odpowiedzieć na indywidualne preferencje każdego klienta. Zatem jeśli piwnice grobowe – to tylko z naszą firmą! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL